O nás

Firma Atyp Sedia sa zaoberá výrobou sedacích súprav a ostatného čalúneného nábytku na mieru.
Vytvárame pre vás sedacie súpravy podľa vašej chuti. V spolupráci so zákazníkmi vznikajú rôzne typy sedacích súprav, ktoré sú jedinečné originály. Snažíme sa prispôsobiť sedaciu súpravu vám aj vášmu domovu presne na mieru.

Kostry sedacích súprav sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť. Ponúkame na výber veľkú škálu PUR pien rôznych hustôt, tvrdostí a gramáží, aby sme vytvorili čo najlepší komfort pre zákazníka. Pri výbere poťahu vám môžeme ponúknuť širokú škálu nábytkových látok, hovädzích koží a koženiek v rôznych prevedeniach, od klasických až po exotické. Zákazníkovi radi poradíme pri výbere poťahov a výplňových materiálov podľa potrieb v jeho domácnosti. Prísne dbáme na vysokú kvalitu remeselného vypracovania našich čalúnených výrobkov, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť nášho zákazníka. Po dohode zabezpečujeme dovoz a nasťahovanie výrobku, príp. jeho montáž na určené miesto.

Opravy a renovácie
Ak máte sedaciu súpravu, či iný čalúnený nábytok, s ktorým ste boli spokojný alebo máte k nemu citový vzťah, ale už je bohužiaľ starý, opotrebovaný alebo zničený a chcete si ho naďalej zanechať, potom nás neváhajte osloviť.
Naša firma ponúka služby aj na obnovu, opravu alebo kompletnú renováciu rôznych čalúnených výrobkov vrátane čalúneného starožitného nábytku.

Spolupráca
Firma Atyp Sedia spolupracuje s viacerými dizajnérmi a výrobcami nábytku. Najužšiu spoluprácu má s firmou CHRENO, ktorá sa zaoberá výrobou luxusného nábytku.
Každoročne nás môžete navštíviť na Výstave Nábytok a bývanie Nitra v stánku CHRENO v dizajnovom pavilóne M3, v ktorom vystavujú svoje výrobky tie najprestížnejšie firmy zo SR aj zahraničia.

Dodacie a reklamačné podmienky
Sedacie súpravy a čalúnený nábytok vyrábame a expedujeme v rozmedzí 4-8 týždňov od prijatia objednávky resp. po obdržaní úhrady na náš účet v prípade platby na predfaktúru.
 

Záručné podmienky
Záručná doba na výrobok je 24 mesiacov odo dňa zakúpenia.
 


© Copyright 2014 | www.atypsedia.sk